Mamas & Papas Armadillo Bebek Arabası Incelemesi

Mamas & Papas Armadillo bebek arabası, parka gitmeyi ya da bir alışveriş merkezini gezmeyi seven yoğun ebeveynler için tasarlanmış, modern görünümlü, hafif bir bebek arabasıdır.

Büyük gölgelik, geniş koltuk, kolay erişilebilen büyük sepet ve ayarlanabilir bacak desteği gibi pek çok harika özelliğe sahiptir.

 

Birçok ebeveyn web sitesi tarafından en iyi şehir arabası seçilmiştir.  Piyasaya sürülmesinden  bu yana, Amerika’da birçok ödül aldı.Ulusal Ebeveynlik Merkezi, Ulusal Ebeveynlik Yayınları Ödülleri vs. gibi

Dört teker süspansiyonu ve EVA lastikleri, çarpma ihtimaline karşı yumuşak bir sürüş sağlar, çok seyahat eden ebeveynler tek elle katlama özelliğini ve az yer kaplamasını seveceklerdir. 

 

Armadillo’yu açtığınız zaman, öncelikle dikkatinizi çekecek olan şey, güçlü hissettirmesidir. Sarsıntı yada yalpalama yoktur, sadece sağlam ve iyi yapılmış hissi verir. Mamas & Papas Armadillo bebek arabası yaklaşık 8 kg’dır; bu tür bir bebek arabası için iyi bir ağırlıktır, aynı zamanda kolayca sürülebilir.  

Güneşlik

Bir mıknatısla sabitlenen üstte bir gözetleme kapağı vardır. Gürültülü cırt bant yerine mıknatıslı olması bebeğinizi uyandırmadan kontrol etmenize olanak tanır.

Tutma çubuğu

Tutma çubuğu maalesef ayarlanabilir tip değil.

Koltuk

Mamas & Papas Armadillo bebek arabası doğumdan itibaren ve 15 kg’ye kadar kullanılabilir.   Bu koltuk, koltuğun arkasını, daima şeklini koruyacak ve çocuğunuza maksimum destek sağlayacak sert plastikten yapılmıştır.  

Genellikle bebek arabalarında kayış sistemiyle koltuğu geri getirmek için iki elinize de ihtiyacınız olur. Mamas & Papas Armadillo bebek arabasında, kayışları çekerek sadece tek elinizle koltuğu kolayca yatırabilirsiniz.

 

Altındaki sepeti hem büyüktür, hem de dört taraftan da erişilebilir.

Güvenlik

5 nokta kilit sistemi. Kilit açmayı kolaylaştıran ayarlanabilir yastıklı 5 noktalı kilit sistemi vardır.

Sağ arka tekerleğin üzerinde tek bir fren pedalı bulunur.

Ayarlanabilir ayak desteği

İki pozisyonu vardır: yatay ve açılı aşağı. Bu, küçük bebekler için harika bir özelliktir. Ayrıca, çocuğunuzun uyumak istemesi durumunda yatak ortamı yaratır.

Dezavantajları:

-Kısa boylu veya çok uzun boylu ebeveynler için ayarlanabilir bir tutma çubuğu olması iyi olurdu.

-Dahil bir bardak tutucu yok.